Ви тут:
Відео Суспільство ТОП-новина Україна 

Виїзд з Банкової, повернення ув’язнених та інформаційна кампанія на Донбасі: якими були перші заяви Зеленського (ВІДЕО)

Після оголошення результатів екзит-полів Володимир Зеленський у своєму штабі провів прес-конференцію, де розповів журналістам про роботу “Кварталу”, політику щодо Російської Федерації, що робитиме з ситуацією на Донбасі та повернення ув’язнених і військовополонених.

Про це інформує ТСН.

Про Банкову

“Так, ми не хочемо бути в Адміністрації Президента (вулиця Банкова у Києві). Місце має бути відкритим. Ми дуже хочемо скоротити Адміністрацію. Я хотів би, щоб у Києві не було трафіку. Тому маємо знайти таке місце в Києві, або біля Києва, щоб не було кортежів. Почнімо з того, щоб я хотів би вцілому позбутися кортежів. Знайдемо місце”

Про “Квартал 95”

“До жартів я нормально ставлюсь. Ми живемо з вами у вільній демократичній країні, жарти повинні бути. Тоді ти розумієш, в чому твої помилки, які є проблеми в Україні. У нас багато талановитих хлопців, знайдемо того, хто буде замість мене”

Про кадрові призначення

“Для цього зберемо окрему прес-конференцію. Луценко це стара команда. Ми будемо призначати нових людей. Це відноситься не лише до пана Луценка”

Про політику щодо Російської Федерації

“У будь-якому випадку ми будемо діяти у нормандському форматі, продовжуватимемо Мінський процес, будемо його перезавантажувати. Вважаю, що будуть кадрові заміни. Будемо йти до кінця, щоб припинити вогонь, бо для нас найголовніше повернути наших хлопців живими. Для нас завдання №1 – повернути всіх ув’язнених, військовополонених. Я спілкувався з батьками, матерями наших полонених моряків…Я не можу обіцяти, але зробимо все, щоб їх повернути”

Про Донбас

“Ми будемо робити дуже потужну інформаційну кампанію, щоб закінчити війну на Донбасі. Тому всіх журналістів запрошуємо в найближчий час до нас. Нам буде потрібна ваша допомога. Говоритимемо з вами не півгодини, не годину, розкажемо вам наш план дій щодо цього”

Фото Кореспондент