Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Виборчий процес на Полтавщині пройшов без суттєвих порушень – Андрій Замахін

За інформацією начальника поліції Полтавщини Андрія Замахіна, станом на 20:00 21 квітня правоохоронці склали один адміністративний протокол, 14 інформацій, які були опрацьовані поліцейськими, не підтвердилися. Відомостей, які б містили ознаки кримінальних правопорушень, не зареєстровано. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Поліція клала протокол відносно члена виборчої комісії у Лубнах за перебування у приміщенні в нетверезому стані (ст. 179 КУпАП). Інші факти, викладені у зверненнях громадян, – ще на стадії перевірки.

За попередніми підсумками Ситуаційного центру поліції Полтавщини, протягом “дня виборів” надійшли 52 повідомлення про ймовірні порушення. Серед найбільш поширених випадків, які були зареєстровані на час закриття виборчих дільниць, наступні:

15 – відсутність, присутність або некоректне внесення даних у списки виборців;

15 – агітація (білборди, усна агітація);

4 – неприбуття комісії ДВК зі скринькою для голосування вдома;

1 – члени ДВК не роз’яснили як проголосувати вдома;

1 – фото фіксація бюлетенів (порушення попереджено на місці)

1 – не надходження запрошення на вибори;

1 – спроба проголосувати за іншим документом (на місці роз’яснено норми чинного законодавства, які визначають перелік документів для здійснення волевиявлення).

14 – інше.

“Вдячні громадянам за високий рівень правової культури, членам ДВК і спостерігачам за злагоджену роботу і постійну комунікацію з поліцією” – наголосив Андрій Замахін.

Поліція продовжує працювати у посиленому варіанті.

поширити новину: