“Ворскла” розгромно програла київському “Динамо” (ВІДЕО)

Товариський матч у Києві завершився п’ятьма “сухими” м’ячами у ворота Богдана Шуста та Олександра Ткаченка.

Як розповіли у прес-службі киян, досить швидко кияни вийшли вперед – Цітаїшвілі навісив справа, а Миколенко, зігравши на випередження, головою з лінії воротарського переправив м’яч в сітку.

В середині тайму «біло-сині» подвоїли перевагу, знову розігравши атаку через правий фланг. Кравченко відпасував на лінію штрафного на Цітаїшвілі, який прийняв м’яч і відправив прямо в дальню «дев’ять».

Після півгодини гри рахунок до розгромного довів Андрієвський, який виявився найуспішнішим в штрафному суперника після навісу з кутового від Де Пени.

Сам Де Пена став автором четвертого м’яча, результативно завершивши навіс до воротарського від Цитаїшвілі.

На другий тайм обидва тренери повністю оновили склади команд. В цілому ж, така ротація особливо не позначилася на діях команд. «Динамо», як і раніше, атакувало. «Ворскла» ж, в основному, оборонялася.

В одній з чергових атак киян Циганков вдало поставив корпус в чужому штрафному, був збитий Кане і, як результат, самостійно реалізував призначений 11-метровий — 5:0.