Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

“Ворскла” на останніх секундах вирвала перемогу у “Чорноморця”

У матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу “Ворскла” здобула у гостях вольову перемогу над “Чорноморцем”

«Чорноморець» (Одеса) – «Ворскла» (Полтава) -1:2

Гра складалася досить непросто для полтавців. Вже на 2-й хвилині Вільхамссон вивів «моряків» уперед.

На 57-й хвилині вже в другому поєдинку поспіль «потягнув» удар з 11-метрової позначки Ткаченко, який розгадав задум Коваля. Перемагали одесити аж до 84-ї хвилини, поки екс-гравець місцевої команди не реалізував пенальті, зрівнявши рахунок. А на другій компенсованій арбітром хвилині вже в другій поспіль грі відзначився Габелок, принісши такі важливі три очка своїй команді – 1:2. «Ворскла» ж здобула першу офіційну перемогу в 2019 році, і, маємо надію, впевненість у власних силах. Так тримати, ворскляни!

Між іншим, у Прем’єр-лізі переможна серія полтавського клубу в очних зустрічах із «Чорноморцем» триває ще з квітня 2016- го, і наразі становить вісім (!) ігор. Про це повідомили у прес-службі ФК “Ворскла”