Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулося спільне засідання комісій Полтавської обласної ради (ФОТО)

25 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, з питань бюджету та управління майном та з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків із громадськістю та дотримання прав учасників АТО. Депутати розглянули понад 40 питань, які винесуть на сесію обласної ради, що відбудеться 3 травня у Миргороді.

– Нині на порядку денному низка питань, що будуть винесені на сесію обласної ради. Від їх вирішення залежить фінансування медицини, освіти, інфраструктури й інших галузей, – зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий.

Депутати розглянули проекти рішень із питань паливно-енергетичного комплексу і використання надр, переукладення трудових контрактів з очільниками комунальних установ. Підтримали внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавщини, обласних програм зайнятості населення, розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини, розвитку фізичної культури і спорту, підтримки аграрного комплексу, ПОКП «Аеропорт-Полтава».

Постійна комісія обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків із громадськістю та дотримання прав учасників АТО розглянула вісім питань. Зокрема й щодо проведення в області заходів ідеології державотворення, організації роботи з висвітлення діяльності обласної влади в ЗМІ та інформування громадськості про актуальні питання громадсько-політичного й соціально-економічного життя області.

Представники комісіїнаголошували на потребі налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами щодо реалізації заходів ідеології державотворення, залучення молоді до відповідних ініціатив.

– Коли утворюються нові громади, актуальності набуває кадрове питання. Люди, які починають працювати в певній сфері, не завжди обізнані, як вона функціонує. Тож ми започаткували тематичні навчання, – зазначив перший заступник директора Департаменту – начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Варченко.

Він розповів про співпрацю зі ЗМІ, висвітлення діяльності обласної влади в медіа регіону, проведення інформаційних кампаній, ініціативи Департаменту. Нагадав, що через місяць – 23 та 24 травня – у Полтаві відбудеться масштабний проект, запроваджений Департаментом і підтриманий облдержадміністрацією та обласною радою, – ІІ універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК».

Комісія рекомендувала Департаменту здійснювати моніторинг стану справ на комунальних підприємствах видавничої й поліграфічної діяльності, продовжити виконання в поточному році заходів із підготовки та проведення в області заходів ідеології державотворення, під час реалізації державної інформаційної політики ширше застосовувати сучасні можливості інтернет-мереж, залучати до відповідних заходів представників ОТГ, продовжити реалізацію Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.

 

Система Orphus