Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Від ефективної співпраці між усіма гілками влади, залежить розвиток району, міста та області”, – Олександр Біленький

17 квітня очільник обласної ради Олександр Біленький завітав до центральної районної лікарні та наукового ліцею-інтернату на Шишаччині. Його запросили керівники районної та місцевої влади. У рамках візиту оглянули дитяче відділення Шишацької ЦРЛ. На його ремонт спрямували більше 5.5 мільйонів гривень. Нині дітей лікуються у сучасних палатах і боксах. Але зробити у відділенні вдалося не все.

« На сьогодні не завершені ще зовнішні роботи. Це і парапет, і утеплення самого корпусу. На сьогодні два мільйона виділено Дтеком і завершено саме приміщення. У рамках співфінансування мільйон виділили із місцевого бюджету. На решту коштів, будуть завершені зовнішні роботи» – розповіла головний лікар Шишацької ЦРЛ Маргарита Хорольська.

У рамках поїздки голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький завітав до Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату. За словами керівника облради – це один із взірцевих навчальних закладів на Полтавщині. У ліцеї вчителі шукають нові методи і підходи у навчанні дітей. У 2017-му році для кабінетів фізики, хімії, біології та географії закупили обладнання на 4 мільйони 55 тисяч гривень.

«Мені було важливо поспілкуватися із керівниками інших навчальних закладів, які вони програми реалізують, за рахунок коштів обласного бюджету. Які вони бачать пропозиції в наступному році щодо реалізації цих самих програм. І як реагують педагогічні працівники на те, що з кожним роком обласний бюджет дофінансовує місцеві бюджети, якраз у рамках розвитку освітянських програм, – зауважив Олександр Біленький.

Очільник Полтавської обласної ради підкреслив необхідність поїздок до освітніх та медичних закладів на Полтавшині. Адже від ефективної співпраці між усіма гілками влади, залежить розвиток району, міста та області.

поширити новину: