Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Вчені розповіли звідки беруться тривожні сновидіння

Отримана науковцями інформація підтверджує теорії, згідно з якими сновидіння – реалістична симуляція життя. Досліджуючи природу нічних жахіть, вчені відстежили їхню неврологічну основу, підібравшись до самої суті поганих снів. Про це повідомляє 5.ua.

Під час дослідження вчені зосередилися на аналізі того, яка частина мозку відповідає за генерування почуття гніву у сплячих людей.

Дослідники будили людей, коли ті перебували у фазі швидкого сну, пов’язаної зі сновидіннями. В учасників, які повідомляли про те, що вони відчували гнів під час сновидінь, спостерігалася підвищена нейронна активність в правій частині лобової кори мозку: це вказує на те, що саме ця частина мозку відповідає за погані сни.

“Ми демонструємо, що люди, у яких під час фази швидкого сну і вечірнього неспання спостерігається велика фронтальна альфа-асиметрія, частіше стають агресивними у своїх сновидіннях. Таким чином, фронтальна альфа-асиметрія може показувати здатність до регуляції емоцій не тільки під час пробудження, але і тоді, коли людина знаходиться в стані сну “, – йдеться в тексті повідомлення.

“Таким чином, вчені припускають, що отримана інформація підтверджує теорії, згідно з якими сновидіння  реалістична симуляція життя під час неспання”, – йдеться у повідомленні.