Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні спустили на воду перший середній розвідувальний корабель ВМС ЗСУ

Сьогодні, 23 квітня, на Київському суднобудівному підприємстві ПАТ “Завод “Кузня на Рибальському” відбувся урочистий спуск першого середнього розвідувального корабля, який збудовано для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України на замовлення оборонного відомства, інформує прес-служба Міноборони України.

Спуск корабля є продовженням розвитку кораблебудування в рамках Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння і військової техніки на період до 2020 року для потреб ВМС ЗС України з метою укріплення морських кордонів нашої держави.

“За всю історію України не так багато було прикладів, коли на воду спускалися потужні броньовані катери, десантні катери, а сьогодні — середній розвідувальний корабель, аналогу якого немає в Україні — по оснащенню та можливостям виконувати задачі. Це величезний прорив і це Перемога! Перемога кожного, хто працює на заводі “Кузня на Рибальському”. Перемога ВМС, які отримають цей корабель до бойового складу”, — зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.