Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські захисники отримають “миротворчі писанки”

До свята Світлого Христового Воскресіння Всеукраїнська Ліга Українських жінок ініціювала Всесвітню акцію «Миротворча писанка».

В рамках акції діти з українських громад усього світу підготували в якості подарунків воїнам АТО писанки-обереги.

“Писанки, що розписані власноруч дітьми всього світу з величезною повагою до Захисників України та щирою любов’ю до рідного краю, принесуть воїнам найтепліші дитячі вітання з усіх куточків світу, де тільки є маленькі українці”, – зазначили організатори.

Писанки, які розписані дітьми українських громад з 21 країни світу та будуть передані захисникам на фронт, освятив Святійший Патріарх Філарет.

“Діти, які розписали ці пасхальні писанки для наших воїнів, зробили добру справу, бо вони уподібнилися Марії Магдалині, яка проповідувала Воскресіння Христове. Хочу зазначити, що ці писанки призначені для наших бійців, які захищають нашу Україну від російського агресора. Отримання ними такого подарунку буде великим натхненням, адже це свідчення, що діти люблять і допомагають своїм захисникам. Саме цим діти надихають на подвиг захисту Батьківщини, щоб ми були свобідними та мали свою державу”- сказав Патріарх Філарет.

Система Orphus