Ви тут:
Суспільство 

Українські прикордонники затримали контрабандиста з ящиками папуг (ФОТО, ВІДЕО)

Порушника, який намагався учора поза пунктами пропуску потрапити до Білорусі, затримали прикордонники Житомирського загону. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Невідомого, який швидко рухався в бік українсько-білоруського кордону, виявив під час патрулювання прикордонний наряд відділу “Копище”. Помітивши охоронців кордону, чоловік вдався до втечі, проте після нетривалого переслідування особу правоохоронці затримали. Будь-яких документів, що посвідчують особу, в затриманого не виявилось. Також чоловік не зміг пояснити мету свого перебування в нічний час на режимній території.

Надалі, під час перевірки прилеглої до місця затримання місцевості, нарядом виявлено великий ящик, обладнаний пасками для зручності перенесення. Всередині ящика було шість коробок зі 150 папугами.

Згодом було встановлено і особу порушника. Ним виявився 45-річний громадянин України, житель одного з населених пунктів прикордоння.

“Варто зазначити, що виявили порушника та провели заходи з його затримання військовослужбовці строкової служби. Наразі за спробу порушення державного кордону та прикордонного режиму щодо правопорушника складено адмінматеріали. Пернатих вилучено та буде передано співробітникам фіскальної служби. Кваліфікувати діяння чоловіка буде суд”,- йдеться у повідомленні.

 

поширити новину: