Ви тут:
Спорт Суспільство 

Україна та Польща хочуть відмінити роумінг між країнами

Це може статися вже наступного року.

Як повідомляє Liga.net, заступник глави МЗС Польщі зі східних питань Марчін Пшідач повідомив, що Польща має намір запропонувати скасування роумінгу для громадян України. За його словами, це відчули б на собі прості люди, зокрема українці, які проживають в Польщі.

Як стверджує глава Національної комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації Олександр Животовський, новини від поляків – “це однозначно позитивний сигнал”. За його словами, Україна вже котрий рік веде переговори щодо надання таких послуг ЄС та окремими країнами, намагаючись виробити практичний формат.

Нагадаємо, що з червня 2017 року громадяни ЄС, які подорожують в межах Євросоюзу, отримали можливість дзвонити, писати повідомлення і зв’язуватися на своїх мобільних пристроях за тією ж ціною, яку вони платять будинку. Так в Європі скасували плату за роумінг. Україна теж прагне приєднатися до цієї угоди. За словами Животовского, є два варіанти це зробити: multilateral – це угода в рамках Східного Партнерства (ВП) з наступною угодою між ЄС і ВП або bilateral – безпосередньо з конкретними країнами.

Система Orphus