Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна призупиняє транзит російської нафти через нафтопровід “Дружба”

25 квітня “Укртранснафта” вимушено призупинило транзит нафти магістральним нафтопроводом “Мозир-Броди” (магістральний нафтопровід “Дружба”).

Зазначається, що таке рішення компанія, зокрема, прийняла керуючись угодою про надання послуг з транспортування нафти територією України. Відповідно до умов цього договору, Укртранснафта має право зупинити прийом російської нафти, якщо сировина не відповідає якісним показникам. Усі матеріальні збитки покладаються на сторону, яка не дотрималася виконання своїх обов’язків.

Окрім цього, Укртранснафта змушена вдатися до таких дій і у зв’язку із відмовою прийому неякісної російської нафти на приймально-здавальній дільниці “Будковце” (Словаччина) та через відсутність вільних резервуарів на приймально-здавальній дільниці нафти “Фенешлітке” (Угорщина).

Раніше повідомлялось, що Білорусь може повністю зупинити нафтопровід “Дружба”  у зв’язку з припиненням транспортування нафти на ділянці “Мозир-Адамове” та загрозою повної зупинки системи магістральних нафтопроводів “Дружба”.

Система Orphus