Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учні Полтавщини знайомилися з професією журналіста

На факультеті філології та журналістики Полтавського національного педуніверситету імені В. Г. Короленка відбувся  профорієнтаційний захід «МедіаТерра». Вже вп’яте кафедра журналістики із метою залучення учнівської молоді до здобуття журналістської освіти проводить тематичні лекторії і майстер-класи.

Цьогоріч на «МедіаТерру» завітали 128 учів навчальних закладів міста Полтави, Полтавської і Харківської областей, зокрема шкіл та гімназій Котелевського, Козельщинського, Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Решетилівського, Лохвицького, Кобеляцього, Семенівського, Зінківського, Кременчуцького районів. Партнером заходу став Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, де діють гуртки з журналістики.

У межах проекту «МедіаТерра» відбулася низка заходів, зокрема майстер-клас Сергія Шебеліста «Не дай себе обдурити: про фейки в заголовках і не тільки», тренінг Марини Свалової «Вчимося розпізнавати мову ворожнечі», воркшоп Надії Баландіної «Обережно, маніпуляції в рекламі!» та дискусія зі Світланою Семенко «Що таке ґендерні стереотипи в медіях?»