Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Учасники «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» влаштували свято весни і творчості

У малому залі Кременчуцького міського Палацу культури вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» влаштували свято весни і творчості.

Під час проведення заходу відбувся звітний концерт колективів Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Свої творчі надбання продемонстрували вихованці студії естрадно-спортивного танцю «Орхідея» (керівники К.В. Шарова, Д.О. Міщенко), гуртків вокального співу «Мелодія» (керівник В.Н. Алієва), «Сонячне сяйво» (керівник Т.Л. Полянова), вихованка клубу за місцем проживання «Сузір’я». Долучились до святкового дійства і вихованці гуртка загальної фізичної підготовки, айкідо (керівник Х.З. Іноятов) з хореографічним номером, які легко поєднали спорт і танець. Ведучою програми була вихованка клубу за місцем проживання «Дніпро» Яна Антипова, яка в образі Феї нот повела усіх присутніх у світ музики, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Підтримати юних артистів та познайомитися з їхніми досягненнями завітали рідні та друзі вихованці дитячо-юнацьких клубів. На завершення програми колективи та їх солісти отримали подяки та солодощі.

Перейти до вмісту