Ви тут:
Відео Суспільство 

У зоні ООС відбулись навчання десантників (ВІДЕО)

В районі проведення операції Об’єднаних сил військовослужбовці однієї з бригад Десантно-штурмових військ ЗСУ практично відпрацювали дії під час висадки десанту з озброєнням із вертольота Мі-8 за допомогою комплекту бортового обладнання “Адаптер-М1”. Про це йдеться на сторінці ООС у Facebook.

Застосування цього обладнання під час висадки десанту є найбільш ефективним на місцевості, рельєф якої не дозволяє посадку вертольота, під час надзвичайних ситуацій, або висадки на обмеженій ділянці, такій як дахи будівель, частково замінована територія.

Даний комплекс являє собою канат з відповідними кріпленнями, за допомогою якого десантники можуть спускатись з вертольота, який завис у повітрі. Також за допомогою цього канату можна здійснювати евакуацію десантників та безпарашутне десантування на визначену відстань.

“Десантування з використанням комплекту “Адаптер-М1″, що дає змогу оперативно і без перешкод прибувати до місця висадки у бойовій обстановці, є важливим досвідом для військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил”, – йдеться у повідомленні.