Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

У відновленні собору Паризької Богоматері може допомогти гра серії Assassin’s Creed (ВІДЕО)

Гра Assassin’s Creed Unity із всесвітньо відомої серії компанії Ubisoft може допомогти у реставрації втрачених частин собору Паризької Богоматері. Геймери пригадали коментар Каролін Мьюсс, яка займалася дизайном будівлі для AC Unity, виданню The Verge, інформує 112.ua.

Тоді Мьюсс розповіла, що на вивчення і відтворення віртуальної моделі собору як усередині, так зовні у неї пішло два роки.

“Я зробила ще дещо для гри, але 80 відсотків мого часу було витрачено на Нотр-Дам”, – сказала вона виданню.

Окрім того, користувачі інтернету згадали про проект мистецтвознавця Ендрю Теллона. У 2015 році він за допомогою лазерного сканування створив 3D-модель Нотр-Дама. Теллон сканував будівлю з більш ніж 50 позицій і зібрав понад мільярд точок даних для своєї моделі. Лінії фінального проекту відхиляються від оригіналу не більш ніж на 5 міліметрів, що істотно точніше від усіх попередніх подібних досліджень. Докладний матеріал про цю роботу вийшов у виданні National Geographic.

Собор Паризької Богоматері спалахнув увечері 15 квітня. За попередніми даними, причиною займання стали будівельні роботи на даху. Внаслідок пожежі шпиль будівлі та покрівля були знищені. Однак сама кам’яна будівля встояла. Вдалося також зберегти внутрішнє оздоблення собору.

поширити новину: