Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У селищі Ланна Карлівського району оновили парк

Завдяки участі селища Ланна у Конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської обласної ради в населеному пунктів з’явився оновлений парк відпочинку. Тут встановили нові лавки, урни для сміття, облаштували тротуарні доріжки.

Відповідне повідомлення на своїй сторінці у facebook опублікував голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Раніше у селі Ланна доводилося гуляти з дитячими візочками просто по дорозі. А це пил, бруд. Зараз у нас збудували парк. Є алеї і є де погуляти з дітьми”, – говорить молода мама, місцева жителька Тетяна Козленко.

Ланнівська громада вже двічі драла участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад від Полтавської обласної ради. І в обох випадках перемагала.

“Восени закінчилося будівництво нашої паркової зони. Кількість відвідувачів тут збільшилася. Поруч тут розташований дитячий майданчик. Чудово, що є такий конкурс обласних проектів і що обласна рада підставляє своє плече”, – голова Ланнівської ОТГ Костянтин Удовиченко.

Співфінансування з обласного бюджету для реалізації своїх проектів щороку отримують десятки громад Полтавщини.

“Розвиток територіальних громад передбачає фінансову взаємодію обласного бюджету та бюджету об’єднаних територіальних громад. Облаштування зони відпочинку є актуальним для місцевого населення. Жителі Ланної отримали чудову зону відпочинку “, – сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.