Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У ПолтНТУ відзначили Всесвітній день авіації і космонавтики

Університет спільно з Полтавським музеєм авіації і космонавтики імені Юрія Кондратюка щорічно проводять студентський науковий круглий стіл, присвячений темі освоєння космосу людиною.

Як розповіли у виші, кафедри українознавства, культури та документознавства гуманітарного факультету спільно з Полтавським музеєм авіації і космонавтики імені Юрія Кондратюка щорічно проводять студентський науковий круглий стіл, присвячений темі  освоєння космосу людиною. Ініціаторкою цієї традиції  була світлої Надія Костянтинівна Кочерга – кандидат історичних наук, творець оновленої експозиції  народного музею історії університету, фундатор кафедри українознавства, культури та документознавства. Протягом багатьох років вона займалася дослідженням біографії, наукових та інженерних здобутків  Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея).

Цьогорічний науковий круглий стіл відбувся 11 квітня.  Студентів гуманітарного факультету та навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки привітали директор Полтавського музею авіації і космонавтики імені Юрія Кондратюка А.М. Пушкарьов та старший науковий співробітник І.О. Пістоленко. Вони наголосили на важливості проведення подібних заходів для розуміння молодим поколінням внеску полтавських учених у розвиток знань про космос та запросили студентів відвідати музей. Із вітальним словом до присутніх звернулися заступник декана гуманітарного факультету А.В. Кошлата та завідувач кафедри українознавства, культури та документознваства І.Г. Передерій, яка підкреслила значну роль Надії Костівни Кочерги у дослідженні біографії та популяризації наукової спадщини Юрія Кондратюка.

поширити новину: