Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавському обласному центрі зайнятості домовлятимуться про співпрацю з представником проекту GIZ

У Полтавському обласному центрі зайнятості відбудеться “Круглий стіл” на тему співпраці служби зайнятості з міжнародними організаціями, владою, громадським сектором і бізнесом зі створення міні-виробництв. Для участі в “круглому столі” запрошені: власники малого та середнього бізнесу в швейному виробництві, представники соціальних підприємств, служби зайнятості, органів місцевої влади, спілки підприємців, громадських організацій.

Про це повідомили на сайті центру зайнятості.

Обговорюватимуть результати роботи зі створення нових робочих місць переважно у сільській місцевості, у тому числі через попереднє профнавчання (перепідготовку), проблеми, з якими стикалися під час реалізації соціальних проектів, можливості подальшого співробітництва.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва розповість про співпрацю служби зайнятості із соцальними партнерами, новації в наданні послуг на ринку праці, створення в сільській місцевості швейних цехів і пекарень.

У “круглому столі” візьме участь керівник проекту “Професійна інтеграція ВПО в Україні”, представник проекту GIZ Йенс Адам. З представниками служби зайнятості, ЦПТО, іншими причетними, спілкуватимуться з питань організації професійного навчання дорослих на короткотермінових курсах за найбільш актуальними на ринку праці вакансіями, зокрема швачки і кухаря.

Гість також планує 5 квітня відвідати соціальні підприємства та Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

поширити новину: