Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві з’явилася нова туристична послуга: екскурсія-квест без екскурсовода

Для полтавців та гостей міста віднедавна з’явилася нова туристична послуга – пішохідні екскурсії з елементами квесту – Look City. Проходить вона без екскурсовода і у формі гри.

“Загалом, це львівський проект, який успішно працює уже 5 років. Він також діє в Києві, Львові, Миколаєві та Одесі. Для Полтави – це новий проект. Його мета – ознайомити мешканців та гостей міста з архітектурою, культурою, історією у простій і доступній формі. Це зручно, як для індивідуальних туристів так і для невеликих екскурсійних груп”, – розповів “Новинам Полтавщини” менеджер по туризму Ігор Кіянчук.

Головна перевага цієї послуги – вам не потрібен екскурсовод. Необхідний лише телефон з доступом до інтернету. Екскурсія проходить у формі квесту, гри. Можна самому обирати зручний час, за бажанням зупинятися, робити фотосесію, селфі, пити каву. І продовжути, коли зручно.

«Додатково на смартфон нічого завантажувати не потрібно. Достатньо просто зайти на сайт poltava.look.city, придбати послугу, отримати код на електронну пошту, ввести його і почати квест. Оплата здійснюється з кредитної картки через LiqPay», – говорить Ігор Кіянчук.

Наразі poltava.look.city має вже два маршрути: “Знайомство з старою Полтавою” та “Полтавська Енеїда”. Перший розрахований більше на іногородніх туристів, а другий орієнтований на дітей від 12 років та підлітків. Найближчим часом автори проекту обіцяють розробити ще додаткові маршрути.

Також планують адаптувати програми для іноземців – зробити переклад на англійську мову. Можна замовити й додаткову послугу: тематичні екскурсії з залученням акторів, зустріч на старті, супроводження, проживання з харчуванням.

«Якщо, наприклад, послуга замовляється на день народження дитини, як квест з друзями, то можна зробити, що кінцева локація, або знахідка – це подарунок чи певний ключ. У Києві такі сюрпризи полюбляють робити молоді пари один одному. Про індивідуальні побажання краще говорити за тиждень до заходу», – зауважив менеджер по туризму.

Одна екскурсія розрахована на 1-1,5 години. Ідеально – компанія з 3-5 осіб. Найважливіше, що все працює в автоматичному режимі з мінімальним втручанням адміністрації. А код, отриманий для проходження екскурсії, дійсний цілий місяць.

Система Orphus