Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вже готуються до купального сезону

18 квітня У Полтавській міській раді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, розглядали питання, що стосуються підготовки до купального сезону 2019 року та безпечного поводження на воді, запобігання пожеж в екосистемах та житлових масивах.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Начальник комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради Євген Савчук доповів, що цьогоріч купальний сезон триватиме з 3 червня до 15 вересня. Тож, нині триває активна підготовка до його відкриття:

– Проводиться робота з підприємцями, що здійснюють свою діяльність в зонах відпочинку. До початку сезону вони мають привести до ладу свої території та заключити договори з підприємством щодо обстеження дна.

Станом на сьогодні Рятувально-водолазна служба працює в штатному режимі. Євген Савчук повідомив, що підприємство на 100% забезпечене необхідною матеріальною базою та готове до роботи в літній період. Фахівцями підприємства будуть здійснюватися чергування у місцях масового відпочинку щодня з 9 до 21 години.

Роботу з підприємцями щодо усіх дозвільних документів продовжує й інспекція по контролю за благоустроєм, еконологічним та санітарним станом міста.

Обговорили під час засідання також питання щодо запобігання пожеж в екосистемах.

Загалом, цьогоріч у Полтаві відбулася 81 пожежа, що на 17% менше, ніж минулого року. Заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько доповів, що, здебільшого пожежі виникають при спалюванні сухих гілок та дерев в приватному секторі, а також через необережне поводження в природному середовищі.

поширити новину: