Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили переможців конкурсу «Найкращий читач Полтавщини»

У Полатвській центральній міській бібліотеці відбувся міський етап обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2019».

Учасники інтелектуального змагання за звання кращого читача, учні шостих і сьомих класів навчальних закладів міста, представили свої улюблені книжки, висловили думки і враження від прочитаного та відповіли на запитання журі. Окрему оцінку учасники конкурсу отримали за ведення читацьких щоденників.

Під час виступів школярі продемонстрували вільне володіння українською літературною мовою, що з приємністю відзначила член журі, голова правління обласної організації Національної спілки письменників України Наталія Трикаш.

Колоритно і артистично розповів про книжку Ріггз Л. «Дім дивних дітей» учень сьомого класу загальноосвітньої школи №35 Сергій Гаража. Він набрав найбільшу кількість балів і був визнаний журі конкурсу кращим читачем міста серед семикласників. Сергій мріє стати письменником і писати твори у стилі фентезі.

Серед учнів шостих класів перемогла учениця загальноосвітньої школи №26 Меланія Федій, яка представляла книгу Кім Слейтер «Розумник».

Учасників конкурсу відзначено дипломами і подарунками за сприяння управління культури виконкому Полтавської міської ради.

13 травня переможці конкурсу візьмуть участь в третьому етапі , який відбудеться в обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.

Система Orphus