Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили «Пару-best-2019» (ФОТО)

23 квітня у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся традиційний щорічний конкурс «Пара-best-2019». Цьогоріч він проходив уже всьоме і зібрав дев’ять пар креативних, талановитих та яскравих конкурсантів і величезну армію їхніх груп підтримки.

Традиційно, організатором заходу став Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, повідомляє Полтавська міська рада. Голова конкурсного журі, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко зауважила: цей конкурс став своєрідним стартовим майданчиком для самореалізації, руху вперед, досягнень:

“«Пара-best» – це чудовий майданчик, де юнаки й дівчата можуть проявити себе. Хтось любить танцювати, співати, а хтось тільки відкриває в собі такі таланти і хоче показати, чого досяг протягом підготовки. Упевнена, що в цьому конкурсі немає переможців та переможених. Кожна з пар уже є переможцем, адже це те місце, що дозволяє їм відкритися, можливо, знайти свій подальший шлях в житті. Окрім того, тут вони знаходть нових друзів, – розповіла Людмила Бойченко. – Аби заохотити усіх учасників конкурсу, міська влада підготувала для них особливий сюрприз”.

Щороку конкурс має визначену тематику. Цей рік виключенням не став. Так, конкурс 2019 року мав назву «Chercher la femme» – «Шукайте жінку» і був присвячений відомим артисткам, письменницям, науковицям.

Серед цьогорічних конкурсантів:

· студенти Полтавського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій Антон Дивенець та Аліна Бессараб;

· студенти Полтавського юридичного коледжу Національного університету імені Ярослава Мудрого Андрій Осадчий та Владислава Олійник;

· студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва Дмитро Бондаренко та Анна Жиженкова;

· студенти Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Стас Супрун та Анастасія Брильова;

· студенти Військового коледжу сержантського складу війського інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Андрій Гуляс та Ксенія Кучер;

· студенти Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрно академії Володимир Стешенко та Єлизавета Ляскало;

· студенти Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Дмитро Колпаченко та Анастасія Біленко;

· студенти Комерційного технікуму Іван Соловей та Діана Котляр;

· студенти Комунального вищого навчального закладу І рівня акредитації «Полтавський базовий медичний коледж» Богдан Разумний та Єлизавета Рагуліна.

Аби усі пари отримали можливість продемонтрувати свої вміння й таланти, було проведено чотири конкурсних епізоди: «Увага! Жінка!», «Історія відомої жінки», «Шалене весілля», «Жінка – зірка».

Підготовка до конкурсу тривала два виснажливих місяці. Учасники готували свої творчі номери, а допомагали їм в цьому викладачі та одногрупники. Під час підготовки конкурсанти мали опанували вміння сценічного виступу, театрального мистецтва, дефіле, а дехто й навчитися танцювати.

За результатами конкурсу краси і талантів «Пара-best – 2019», кожна пара виборола звання в одній з дев’яти номінацій. Призові ж місця в конкурсі вибороли:

3 місце: пара з Полтавського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій Антон Дивенець та Аліна Бессараб;

2 місце: пара з Комерційного технікуму Іван Соловей та Діана Котляр;

1 місце: студенти Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрно академії Володимир Стешенко та Єлизавета Ляскало. Окрім того, ця пара виборола звання «Міс та містер «Глядацьких симпатій».

Переможці цьогорічного конкурсу, ділячись враженнями, розповіли: до конкурсу готувалися скурпульозно, проте про таку підтримку публіки та перемогу мріяти навіть не могли:

“Ми дуже вдячні усім, хто нам допомагав готуватися до конкурсу, хто підтримував. Це наші родини, друзі, викладачі. Наш виступ – це результат величезної спільної роботи, – розповіли Володимир та Єлизавета. – Ми тренувалися по три рази на тиждень. Було різне і сміх і сльози, але ми це здолали і зараз маємо такий результат. Ми раді, що у нас все вдалося!”

Між виступами конкурсантів святковий настрій присутнім глядачам дарували найкращі артисти міста.

Усі пари-учасники отримали подарунки від партнерів конкурсу. Особливий подарунок усі учасники отримали від міської влади. Невдовзі усі вони відвідають аквапарк «Джунглі», що у м. Харкові.

Система Orphus