Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштували день Великодніх ідей

Працівники полтавської міської бібліотеки-філіалу №4 вирішили провести в бібліотеці День Великодніх ідей, щоб і дорослі користувачі бібліотеки, і діти поділилися своїми ідеями по підготовці до цього великого свята.

“Ми повісили на вікні оголошення, і відгукнулося дуже багато озочих узяти участь у наших бібліотечних майстер-класах”, – розповіла завідувачка бібліотеки Ганна Панюта.

Упродовж усього дня бібліотекари проводили для користувачів бібліотеки різного віку народознавчі пізнавальні екскурсії в минуле та майстер-класи по виготовленню писанок (прикрашанню пасхальних яєць).

Зранку в бібліотеку прийшло багато дорослих користувачів зі своїми ідеями, як краще підготуватися до святкування Великодня. Потім прийшли учні п’ятих класів загальноосвітньої школи №23.

Діти та дорослі разом освоювали техніку виготовлення писанок-мотанок. робили сувеніри для дому, працювали з видутими яйцями.

Прозвучало у бібліотеці в День Великодніх ідей і дуже популярне нині слово «челендж». Під час «посиденьок» за виготовленням пасхальних яєць користувачам бібліотеки пропонували розповісти якусь історію – зі свого життя, своєї родини чи України,  казку, легенду або щось інше, що цікавить і хвилює. Спектр тем для розповідей у дітей був доволі широким, а дорослі читачки, наприклад, ділилися рецептами пасок.

Після школярів у бібліотеці зібралися на майстер-клас по писанкарству дорослі читачі. Усі заходи проходили на фоні прекрасного перегляду літератури про Великодні традиції.

Наталія Жовнір

Журналіст

Фото автора

Система Orphus