Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили великодню виставку фотографа Володимира Короткова

Перед Великоднем у Полтавській міській бібліотеці-філіалі №2 відбулася презентація виставки світлин відомого полтавського фотохудожника Володимира Короткова під назвою «Великдень – воскресіння душ наших».

Володимир Коротков за фахом інженер у галузі машинобудування, багато років він працював на великих підприємствах. Але фотографія завжди була його улюбленим хобі. Хоча у вільний від основної роботи час він також охоче працював як художник-оформлювач. Міг прекрасно оформити будь-який плакат, виставку, інформаційний стенд тощо.

Зараз, на заслуженому відпочинку, Володимир Коротков повністю присвячує себе улюбленій справі – фотомистецтву.

На представленій у бібліотеці-філіалі №2 виставці Володимира Сергійовича багато фотографій полтавських храмів. Також на світлинах ми бачимо деякі пам’ятники Полтави і дивовижно красиві пейзажі рідної природи. Часто на знімках полтавських краєвидів присутні птахи – лебеді, качки тощо. Значну кількість таких світлин фотохудожник зробив у полтавському дендропарку.

Спілкування користувачів бібліотеки з фотохудожником тривало майже дві години. У всіх знаходилися якісь запитання до Володимира Сергійовича. Володимир Коротков завжди дуже цікаво розповідає про свої захоплюючі пригоди на фотополюванні, про те, в яким умовах, як був зроблений ним той чи інший знімок. А такі розповіді дуже подобаються шанувальникам його творчості.

Наталія Жовнір

Фото автора