Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулось загальноміське свято «Великдень»

Тематичні фотозони, різноманітні майстер-класи з розпису писанки, виготовлення іграшок з тканини, поробки з фетру та пластиліну, на сцені – найкращі вокалісти, солісти, хореографічні колективи. 25 квітня, на Театральній площі відбулось загальноміське свято «Великдень».

У чистий четвер полтавці цілими родинами прийшли на Театральну площу, аби спільно відсвяткувати загальноміське свято «Великдень у Полтаві», повідомляють у міській раді.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко підкреслила: це свято об’єднує усіх жителів нашого міста у велику й дружню родину.

– Напередодні такого великого, світлого та родинного свята – Великодня – сотні полтавців прийшли на загальноміське дійство, аби відсвяткувати його спільно з усіма містянами, – сказала Людмила Бойченко. – Тут полтавці мають змогу насолодитися культурною програмою за участю кращих міських колективів, спробувати особисто розписати писанку, виготовити іграшку з фетра та багато чого іншого. Такі заходи об’єднують усіх нас довкола хорошо та прекрасного. Приємно, що на свято завітали полтавці цілими родинами.

Директор міського Будинку культури Лариса Семеняга також на святі. Говорить: такі заходи створюють атмосферу свята, позитива на гарною настрою:

– Сьогодні однією із локацій на святі, є незвичайний арт-об’єкт – «дерево бажань». А дерево, як відомо, це символ життя, символ розвитку, символ миру. Тому, кожен полтавець та гість нашого міста має змогу підійти до нього, написати своє омріяне бажання на папірці і прикріпити його на дерево.

До речі, усі полтавці та гості міста, які не ще відвідали Великодній ярмарок, можуть ще оглянути та придбати представлену на ньому продукцію, адже ярмарок працюватиме до 27 квітня включно (з 11:00 до 19:00).

Система Orphus