Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували нову дитячу книжку «Курдуплик» (ФОТО)

4 квітня у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка за участі дітей, митців, представників облдержадміністрації відбулася презентація нової дитячої книжки «Курдуплик».

Накладом 300 примірників повість-казка  побачила світ у комунальному видавництві «Полтавський літератор». Авторкою є художниця, майстриня витинанки, любляча мама і бабуся Тетяна Ваценко. Як дитячий автор вона заявила про себе у минулому році збіркою дитячих віршів «Навпакинія», яка теж вийшла за підтримки обласної влади. Про це повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Сюжет твору динамічний, інтригуючий, цікавий. Показана взаємодія кількох поколінь та кількох світів – бабусі з онуком, реальності та вигадки. Книжечка сповнена любов’ю, душевним теплом, вірою у справедливість. Писати для дітей нелегко і дуже відповідально. Мети досягнуто – і малеча, і дорослий читач з задоволенням спостерігатиме за пригодами доброго персонажа «чи то гномик, чи дідусь з глибин старої книжки».

Бажаємо Тетяні Ваценко творчої наснаги, успіхів та доброї казки у житті.

поширити новину: