Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві покажуть фільм “Малевич” за участю авторів

18 квітня о 18.00 у великій виставковій залі Полтавського художнього музею відбудеться прем’єра – ексклюзивний показ за участі авторів – стрічки документального повнометражного фільму «Малевич».

З 28-го лютого стрічка «Малевич» (до 140-річчя з дня народження художника) вийшла в обмежений прокат, але Полтава додалась до переліку міст на мапі показів.

«Стрічка концентрує увагу глядача на українській частині творчості митця, до цього мало вивченій. Головна мета творців полягала у дослідженні українського походження художника. Саме під час зйомок було встановлено точне місце народження Казимира Малевича у Києві. А в Лос-Анджелесі, в інституті Центру Ґетті, куди приїхала сценарист фільму, історик і дослідник творчості Малевича Тетяна Філевська, продемонстрували кольорові оригінали розкадрувань сценарію, який художник планував екранізувати разом зі своїм колегою, режисером-авангардистом Гансом Ріхтером», – розповідають творці фільму.

Стрічку «Малевич» створено у міжнародній копродукції України та Італії, за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Італії. Режисером стрічки є Володимир Луцький, за участі Ігоря Малахова.

поширити новину: