Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили розвиток спорту, оздоровлення дітей та встановлення нових спортивних майданчиків в області

Під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У ньому взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради, заступник керівника апарату — керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадських організацій. На порядок денний винесли 7 питань.

Про виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 — 2020 роки за 2018 рік доповів начальник Управління в справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександр Буцький.

«Основні напрямки — фінансування матеріально-технічної бази, ДЮСШ, забезпечення проведення зборів, змагань спортсменам області. Ми зберегли всі 4 фізкультурно-спортивні товариства, що існують на Полтавщині. Цього року відбулося збільшення стипендій до 30-ти (починали з 12-ти), а це тягне за собою фінансування. Активно розвивається спорт людей з інвалідністю», — зазначив він.

Комісія взяла до відома проект рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 — 2020 роки в новій редакції» (зі змінами).

Також заслухали питання про виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 — 2019 роки в частині підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Так, під час оздоровчого періоду працюватимуть 27 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які охоплять близько 75 тис. дітей, повідомив Олександр Буцький.

«Будь-яка родина, що має дитину 7–17 років може подивитися перелік закладів оздоровчих дитячих, вибрати, зателефонувати туди і дізнатися, чи є місця, потім звертається за місцем проживання в органи місцевого самоврядування, й отримує відшкодування. При середній вартості 7 тис. 750 грн путівка обійдеться максимум 4 тис. грн. Цей механізм діє вже 3-й рік».

Всього на оздоровчу кампанію буде залучено близько 100 млн грн. бюджетних коштів.

Комісія узгодила формування та перелік місць встановлення спортивних майданчиків у 2019 році.

«В цьому році плануємо встановити 2 повнорозмірних поля та 10 мультифункціональних (38х20) зі штучним покриттям для гри у волейбол, великий теніс, гандбол, міні-футбол і баскетбол, й антивандальні — воркаут і вуличні тренажери для занять гімнастикою. Кошти вже передбачені, це вперше, що кошти закладені вже на початку року — 9 млн 500 тис. грн», – поінформував Олександр Буцький.