Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили розміщення літніх дитячих атракціонів

2 квітня відбулася робоча нарада щодо розміщення дитячих атракціонів на території міста у літній період, яку провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко.

Під час засідання обговорили можливість розміщення тимчасових атракціонів по кожному з районів міста. Голови райвикономів зауважили, що такі атракціони розміщуються здебільшого у паркових зонах біля дитячих майданчиків, повідомляють у міській раді.

Так розглянули звернення ряду підприємців стосовно розміщення таких атракціонів у парках та скверах Полтави.

Окремі пропозиції були відхилені з тих чи тих причин. Серед таких – скарги мешканців міста щодо діяльності окремих атракціонів, незадовільний зовнішній вигляд конструкцій, порушення правил благоустрою, тощо. Деякі споруди було рекомендовано перенести на іншу локацію. Варіанти розташування будуть запропоновані підприємцям додатково.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко зауважила:

– Ми йдемо назустріч підприємцям, але й ті з них, яким буде надано дозвіл на розміщення своїх об’єктів, мають виявити відповідальність. Це дотримання належного благоустрою на територіях, де вони діятимуть, недопущення алкогольних напоїв тощо. Але найголовніше – всі наявні атракціони мають бути безпечними для експлуатації.

Серед атракціонів, які пропонують підприємці – батути, машинки, надувні гірки, тощо.

Система Orphus Поделиться на fb