Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві говорили про збереження та розвиток Прирічкового парку

Громадські організації “Нова Полтава”, “Полтавська платформа”, “CITY lab” разом з представниками Полтавської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, Регіонального офісу водних ресурсів та активними полтавцями влаштували відкриту зустріч “Кому потрібен Прирічковий парк?” Про це повідомила ініціативна група зі збереження та розвитку Прирічкового парку.

Прирічковий парк є одним з улюблених місць відпочинку мешканців міста.  Простір парку приймає багато різноманітних подій, в яких беруть участь тисячі полтавців, і має цінну особливість — доступ до річки, головної водної артерії Полтави. Водночас, парк виглядає занедбаним, а увагу до цієї території привертають скандали традиційні толоки із залученням волонтерів. 

Попри відмінні позиції деяких посадовців, більшість присутніх підтримали необхідність розвитку потенціалу парку.

У підсумку круглого столу досягли таких домовленостей:

Зробити презентацію технічного завдання щодо проведенню конкурсу на розробку концепції розвитку Прирічкового парку 7 травня у приміщенні Подільської районної у місті Полтаві ради; обмежити в’їзд до паркової зони для автотранспорту; провести та повідомити про результати обстеження стану дерев в Прирічковому парку; встановити сміттєві баки вздовж лінії парку по вул. Миру; ініціювати на найближчій постійній депутатській комісії та сесії міської ради (25 квітня) завдання та встановити відповідальну сторону з визначення меж Прирічкового парку. 

Також домовилися про спільне проведення прибирання Прирічкового парку 12 травня із залученням мешканців міста, представників громадських організацій, комунальних підприємств, структурних підрозділів виконавчого комітету Полтавської міської ради.