Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві до 1-ї міської клінічної лікарні хочуть добудувати відділення невідкланих станів

Про розвиток та удосконалення матеріально-технічної бази 1-ї міської клінічної лікарні, зокрема – будівництво добудови відділення невідкланих станів говорили сьогодні на засіданні постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства Полтавської міськради.

Зокрема, начальник управління капітального будівництва Володимир Годня розповів, що, оглянувши територію 1-ї міської клінічної лікарні, вирішили, що добудову відділення невідкладних станів краще здійснювати за головним корпусом лікарні, оскільки вона буде значних розмірів і має бути приєднана до головного корпусу.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Обговорили й питання щодо забезпечення дитячої міської клінічної лікарні комп’ютерним томографом. З відповідною петицією до міської влади зверталися раніше. Автор петиції запропонував варіант комп’ютерного томографа для дитячої лікарні. За дорученням комісії, зазначену пропозицію вивчило управління охорони здоров’я.

– Запропоноване підприємство не працює з бюджетними установами, окрім того, їхнє облданання не є ліцензійованим. Придбати для бюджетної організації за суму, запропоновану автором петиції ­ – 5 мільйонів гривень – неможливо, – доповів начальник управління охорони здоров’я Сергій Котов.