Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У першому кварталі 2019 року до ГУ ДФС Полтавщини звернулося 30 громадян

А саме, як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, за січень-березень 2019 року до ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 30 письмових звернень громадян. Це на 19 звернень менше, ніж за відповідний період 2018 року, повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян показав, що питання, з якими найчастіше зверталися громадяни письмово протягом першого кварталу 2019 року, стосувались роз’яснень норм чинного податкового законодавства. Основною причиною їх надходжень є постійні зміни в законодавстві, а також значна кількість неврегульованих та проблемних питань у податковому законодавстві. Громадяни зверталися до ГУ ДФС у Полтавській області з питань, які стосувалися: контрольно-перевірочної роботи, інформування про ухилення від сплати податків, податку на доходи фізичних осіб.

На всі звернення надані своєчасні відповіді в терміни, передбачені законодавством. Порушення терміну їх розгляду структурними підрозділами та підпорядкованими інспекціями не допускалися.

Скарг та повторних звернень до ГУ ДФС у Полтавській області від громадян в січні – березні 2019 року не надходило, як і за відповідний період 2018 року.

Аналізуючи структуру звернень за соціальним станом заявників, слід зазначити, що 2 звернення надійшло від підприємців, в 94% загальної кількості звернень соціальний стан заявника не вказувався.

Протягом січня – березня 2019 року проведено 8 особистих прийомів керівництвом ГУ ДФС області. Під час прийомів порушувалися питання контрольно-перевірочної роботи та реструктуризації податкового боргу.

Заступник начальника обласного ГУ ДФС нагадала, що особистий прийом проводиться згідно із затвердженим графіком. Для забезпечення прозорості у діяльності Головного управління ДФС у Полтавській області, інформація з питань організації прийому та розгляду звернень громадян систематично розміщується на суб-сайті територіальних органів ДФС у Полтавській області та на стендах в Центрах обслуговування платників.