Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новосанжарському лісгоспі продають колоті дрова

Населення вже зараз розпочинає пошук альтернативного опалення. Чимало громадян обрали для цього тверде паливо на основі дров. Придбати їх можна у державних лісогосподарських підприємствах. Лісгоспи області реалізують дрова різних деревних порід.

Лісівники говорять, що попит на таке паливо є і щороку кількість бажаючих придбати дрова зростає. Також зростає потреба й у дровах колотих. Населення готове доплатити і одразу отримати готові дрова для використання. Враховуючи ці потреби, практично кожне лісогосподарське підприємство реалізують дрова колоті, інформує Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства

Придбали спеціальний колун і в ДП «Новосанжарський лісгосп». Обладнання обійшлося підприємству у 400 тисяч гривень. Завдяки установці, колода розрізається на невеличкі близько 30 см заготовки, а тому їх відразу можна використовувати для опалення.

“У 2018 році лісгосп реалізував 460 кубів колотих дров. У день наколює 5-7 кубів дров. Колоті дрова користуються великим попитом, за ними стоять черги. Вартість для населення за 1 куб колотих дров  900 гривень за дубові, 840 гривень за вільхові. У нас ще є доставка – 15 гривень за км. в обидві сторони”, – повідомив директор ДП «Новосанжарський лісгосп» Василь Красюк.

Разом з тим, лісівник додав, що лісгосп продає і звичайні, не колоті дрова, як хвойних, так і твердих порід. Зокрема, ціна на дубові не колоті дрова становить 420 гривень з 1 куб.