Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У навчальних закладах Кременчука встановили близько 800 енергозберігаючих віконних блоків

Енергозбереження є одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади. Кременчуцькою міською радою була прийнята і успішно впроваджується Програма енергозбереження та енергоефективності міста Кременчука на 2018-2020 роки.

Велику увагу приділяють енергоефективним заходам у закладах освіти міста. Варто зазначити, що більшість закладів бюджетної сфери Кременчука були збудовані  у 1970-1980 роках і експлуатуються понад 30-40 років.  Незадовільний стан старих дерев’яних вікон, дверей, дахів призводить до значних втрат енергоресурсів. Саме тому минулого року особливу увагу було приділено заміні старих дерев’яних вікон на сучасні метало пластикові у дошкільних навчальних закладах  та закладах загальної середньої освіти. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

За інформацією департаменту освіти, у 2018 році у навчальних закладах Кременчука встановили близько 800 сучасних енергозберігаючих віконних блоків. У 41 дошкільному навчальному закладі  встановлено  268  металопластикових віконних конструкцій та у 23 закладах загальної середньої освіти (школах, ліцеях, гімназіях)  – 525.

Впровадження енергоефективних заходів сприятиме скороченню витрат на утримання закладів бюджетної сфери, поліпшенню умов навчання та перебування дітей у школах та дитячих садочках.

Перейти до вмісту