Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді оговорили співпрацю центру зайнятості з виконавчою службою

За «круглим столом»  у Миргородській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості 2 квітня обговорили Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України.

На державному рівні такий документ підписали в січні поточного року для сприяння зайнятості боржників, з доходів яких за рішеннями судів стягуються аліменти та інші виплати. Меморандум є новим інструментом для погашення заборгованості по аліментах, повідомляють у Центрі зайнятості.

Так, за повідомленням Мін’юсту, станом на початок квітня, в рамках виконання Меморандуму між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України,  працевлаштовані 453 боржника по аліментах.

Найбільша кількість працевлаштованих осіб в Дніпропетровській та Полтавській областях  – 63 та 62 відповідно. Найбільше працевлаштовували за робітничими професіями, зокрема, трактористами, водіями, слюсарями, ремонтниками тощо.

Учасники засідання за «круглим столом» у Миргороді розглянули основні напрямки взаємодії, спрямовані на допомогу в працевлаштування людей, які мають майнові зобов’язанн за рішенням суду. А також визначилися з формами подальшої співпраці для виконання умов Меморандуму.