Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Михайлівській ОТГ визначилися зі структурою цілей Стратегії розвитку

У Михайлівській ОТГ триває напружена робота над підготовкою Стратегії розвитку. 

Днями відбулося чергове засідання робочої групи. Куратором усього процесу роботи над дороговказним документом виступає Вадим Штефан, радник з регіонального розвитку Полтавського ЦРМС. Цього разу розбирали докладно сильні та слабкі сторони, можливості та загрози.

Михайлівська ОТГ нині є лідером серед громад Полтавщини в своїй групі за прибутками на одного мешканця – він майже втричі більший ніж середній по Україні. Також громада має вдале географічне розташування: знаходиться фактично на перехресті трьох областей – Полтавської, Дніпропетровської та Харківської.

Головними бюджетоутворюючими структурами є місцевий потужний агрохолдинг та спільне українсько-англійське підприємство з видобутку вуглеводнів. Все це бралося до уваги та ретельно аналізувалося робочою групою на чолі з Миколою Коляндрою, головою Михайлівської ОТГ. Проміжним підсумком даного етапу роботи стало визначення трьох основних груп структури цілей: Формування інфраструктури громади, Розвиток економічного потенціалу та Ідентичність й соціальний розвиток.

Робота над підготовкою Стратегії Михайлівської ОТГ виходить на завершальну фазу.

поширити новину: