Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці заборонили нічний продаж алкоголю

Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати прийняли рішення «Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім  безалкогольного)  у стаціонарних спорудах  (окрім закладів ресторанного господарства)  та стаціонарних тимчасових спорудах  на території м. Кременчука  у нічний час». Відповідно до нього реалізація алкогольних напоїв забороняється з 22:00 до 08:00 годин.

Під час обговорення питання денного свою точку зору на введення такої  заборони висловлювали і підприємці, і громадські діячі, і пересічні кременчужани, і депутати міської ради. Переважна більшість виступаючих висловилася за те, що введення нічної реалізації алкогольних напоїв в закладах нересторанного типу стане великим кроком на шляху вирішення існуючих міських проблем, які виникають на ґрунті алкогольного сп’яніння або під час розпиття алкогольних напоїв, зменшить ризики негативних проявів у суспільстві та зробить життя у місті більш безпечним і здоровим. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Для довідки. На даний час в більшості містах України заборонена нічна торгівля алкогольними напоями, в деяких населених пунктах ведеться обговорення запровадження подібних ініціатив, а  в Луцьку така заборона була введена близько 10 років. За статистикою МОЗ України від алкоголю щорічно помирає понад 40 тис. українців, а показники зростання алкогольної залежності серед української молоді теж є невтішними.  За інформацією службовців правоохоронних структур, за 4 місяці в місті зареєстровано 144 протоколи по адміністративній лінії за розпиття алкогольних напоїв у публічних місцях, майже 90% правопорушень відбувається на ґрунті вживання алкоголю в вечірні та нічні години, подібна ситуація спостерігається і з насиллям у родинах.

Система Orphus