Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці цьогорічний купальний сезон триватиме з 15 травня до 15 вересня

Про це повідомили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася під головування першого заступника міського голови Володимира Пелипенка. Збільшення купального сезону в часі обумовлене погодними умовами, пов’язаними з підвищенням температурних показників зовнішнього повітря в останні роки. Раніше старт купальному сезону давався 1 червня. а завершувався він 31 серпня, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Із 15 травня по 15 вересня буде організоване постійне чергування матросів-рятувальників на об’єктах водного господарства Кременчука. Працюватимуть рятувальні пости на Центральному і пляжі в парку «Кагамлицький». Окрім того, матроси-рятувальники здійснюватимуть нагляд за відпочинком громадян у місцях масового відпочинку поблизу води на намитій косі в парку культури та відпочинку «Придніпровський», на пляжі «Демурівка» та поблизу бару «Поплавок», поблизу зупинок громадського транспорту «Керченська» та «Андрія Ковальова», а також в районі кафе «Афіни».

Як зазначила перший заступник директора департаменту ЖКГ Катерина Бутенко, перед купальним сезоном буде проведене обстеження акваторії дна місць масового відпочинку кременчужан поблизу води. Перед стартом оздоровчої кампанії обстежуватимуть і акваторії водойм, де розміщені пляжі дитячих позаміських таборів. На центральному пляжі під час цьогорічної підготовки до купального сезону будуть проведені необхідні роботи з благоустрою, а саме, встановлені навіси від сонця, лави, роздягальні, працюватимуть фонтанчики з питною водою, мийки для ніг, туалет, тощо. Окрім того, будуть організовані роботи радіовузлу та медичного пункту з забезпеченням умов для надання першої медичної допомоги.

На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС було вирішено розглянути питання щодо організації роботи рятувальних постів в інших місцях масового відпочинку кременчужан біля води, які користуються попитом серед відпочивальників, але не є санкціонованими. Окрім того, Кременчуцькому міськрайоному відокремленому підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» дано доручення систематично проводити моніторинг якості води в місцях масового купання Кременчука. У разі виявлення будь-яких відхилень оперативно повідомляти про це населення через засоби масової інформації.

поширити новину: