Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартувала благодійна акція «Серце до серця»

Про те, які заходи проведуть у період благодійного збору коштів в рамках акції “Серце до серця”, на які потреби вони збиратимуться йшлося у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради на зустрічі за участю міського голови Віталія Малецького, заступників міського голови Руслана Проценка та Ольги Усанової, регіонального представника ВБФ «Серце до серця» Світлани Пищити, начальника управління охорони здоров’я Максима Середи, директора департамента освіти Геннадія Москалика, керівників медичних установ міста, з партнерами та представниками офісів благодійної акції, лідерів учнівського та студентського врядувань.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, за всю історію проведення благодійної акції «Серце до серця» кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів було зібрано понад 1 млн. гривень. Ці кошти спрямовані на закупівлю медичного обладнання, що встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста та яким на безоплатній основі надається медична допомога дітям із вадами здоров’я.

Цього року благодійна акція «Серце до серця» проходитиме під гаслом «Дитяче серденько, живи!» Кошти, зібрані кременчужанами в рамках її проведення, планують направити на закупівлю медичного кардіообладнання для Міського пологового будинку, що допомагатиме діточкам, які народилися з серцевими хворобами.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук у плідній співпраці з БФ «Серце до серця» 11 років поспіль проводить акцію «Серце до серця». За свою історію цей захід став своєрідним об’єднавчим форумом, що згуртовує кременчужан, різних за віком і родом діяльності, навколо спільної мети – допомоги хворій малечі. Керівник міста наголосив, що у Кременчуці у співпраці з народним депутатом України Юрієм Шаповалом проводиться планове оновлення закладів охорони здоров’я. На ці цілі спрямовуються кошти міського бюджету, а також субвенції державного бюджету. Разом із тим, щоб виконати заплановане та осучаснити медичні заклади, щорічно необхідно мати 500 млн. гривень. Новітнє медичне обладнання дуже дороговартісне, тому ті кошти, які збираються учасниками акції «Серце до серця», є реальною допомогою кожній окремо взятій дитинці, а також медичній галузі вцілому. Віталій Малецький висловив слова вдячності всім учасникам акції «Серце до серця» за їх небайдужість до чужої біди, та висловив впевненість у тому, що цього року благодійники зможуть перевершити заплановані результати.

Регіональний представник Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Світлана Пищита наголосила, що у Кременчуці, починаючи з 2008 року, акція «Серця до серця» встановлює нові рекорди. Особливою гордістю Кременчука є відзнака «Золоте серце України», яку наше місто кілька років поспіль отримує за результатами зібраних коштів у розрахунку на одного жителя від ВБФ «Серце до серця». Минулого року Кременчук став ще й лідером серед усіх міст України, обійшовши навіть більшість областей щодо загальної суми зібраних коштів. Передаючи почесну відзнаку міському голові Віталію Малецькому, Світлана Пищита підкреслила, що таке визнання на всеукраїнському рівні демонструє великий рівень згуртованості кременчужан навколо проблем, що виникають не тільки у медичній галузі, а й у житті окремих кременчуцьких родин. За інформацією медиків, на обладнанні, придбаному за зібрані кошти в рамках усіх попередніх акцій «Серце до серця» надано допомогу 5 тис. 269 діткам із вадами здоров’я.

Тож старт цьогорічній благодійній акції «Серце до серця» даний. Запрошуємо усіх небайдужих жителів нашого міста долучитися до благородної справи заради здоров’я маленьких кременчужан.

поширити новину: