Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці продовжують реалізацію проекту з будівництва муніципальних теплогенеруючих потужностей міста

На сьогоднішньому засіданні робочої групи розглянули питання, пов’язані з оформленням і отриманням проектно-кошторисної документації та експертних висновків.  

Як зазначив директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик, у міському бюджеті 2019 року на реалізацію проекту будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука, зокрема, на винос тепломережі з зони забудови та початку будівництва котельні передбачено 16 млн грн.  Головний комунальник міста наголосив на тому, що станом на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація, а найближчими часом має надійти експертний висновок проекту. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Радник міського голови з економічних питань Юрій Тарасенко зазначив, що з корпорацією НЕФКО і Датським агентством із міжнародного розвитку «DANIDA» досягнуто домовленість про фінансування проекту будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука. Нещодавно від «DANIDA» надійшов лист про офіційний старт проекту.  Даний проект стане першим спільним досвідом співпраці між двома відомими на міжнародному ринку донорськими фінансовими організаціями. Юрій Тарасенко також наголосив на тому, що всередині травня у Кременчуці відбудеться офіційна зустріч інвесторів із консультантами проекту та керівництвом міста. За умови впровадження даного проекту Кременчук отримає гранд розміром у 35% від загальної суми інвестиційних коштів, що попередньо може становити 10-12 млн євро.  

Нагадаємо, проектом передбачено провести заміну теплогенеруючих потужностей ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на муніципальну котельню у мікрорайоні Раківка, реконструкцію систем теплозабезпечення 74 та 94 мікрорайонів, а також району, який обслуговують котельні № 17  та  № 620.  Окрім того проектом передбачено  закриття 620 котельні, як такої, що давно відслужила свій термін,  та здійснити  повну реконструкцію котельні № 17 із заміною основного обладнання та  прокладкою трубопроводів до мікрорайону обслуговування 620 котельні. Планується також встановлення індивідуальних теплових пунктів гарячого водопостачання у підвалах житлових будинків.

поширити новину: