Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці омолоджують старі дерева

У Кременчуці продовжуються роботи з кронування дерев. Це робиться, насамперед, з метою збереження зелених насаджень, утримання їх в доглянутому, впорядкованому та здоровому стані.

Від початку року КП «Благоустрій Кременчука» в усіх районах міста визначило обсяг робіт у справі догляду за зеленими легенями міста, після чого озеленювачами була розпочата активна робота з кронування та омолоджувальної обрізки дерев, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На необхідності проводити такі роботи, а також висадженні молодих дерев наголошує народний депутат України Юрій Шаповалов. Він зазначив, що з одного боку кронування – це продовження життя старим деревам, а із іншого боку – захист жителів від травмувань унаслідок падіння сухих гілок і гілля. Наразі процес омолоджування та оновлення зелених насаджень проходить набагато ефективніше завдяки новій автомобільній вишці, придбаної для КП «Благоустрій Кременчука» кілька років тому. На цій спецтехніці працювати набагато комфортніше та безпечніше.

Юрій Шаповалов підкреслив, що робитиме все, щоб Кременчук із року в рік ставав ще зеленішим, красивішим і впорядкованішим.

поширити новину: