Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці 39 учасників АТО отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

39 кременчужан з числа учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО та членів сімей загиблих в Республіці Афганістан отримають матеріальну допомогу з міського бюджету. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням секретаря Кременчуцької міської ради Юрія Гриценка відбулося засідання комісії з розгляду питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасникам-добровольцям антитерористичної операції, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членам сімей загиблих в Республіці Афганістан – мешканцям м. Кременчука.

У рамках засідання було розглянуто 43 заяви із відповідними пакетами документів, що надійшли до управління по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Комісія за результатами розгляду заяв та поданих документів прийняла рішення про доцільність надання грошової допомоги 39 заявникам на загальну суму 189 тис. грн.