Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У І кварталі 2019 року у Кременчуці легалізували роботу 19 найманих працівників

За інформацією управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, протягом січня – березня 2019 року робоча група провела 5 рейдів – обстежень суб’єктів господарювання з питань легалізації найманої праці. Обстежено 120 об’єктів за місцем здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання, з яких 114 фізичних осіб-підприємців, 3 юридичні особи, 2 особи, які здійснювали господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності. В результаті обстежень у 19 фізичних осіб – підприємців виявлено 22 найманих працівника без оформлення трудових відносин з роботодавцем, 1 юридичну особу, у якої 7 працівників не були оформлені відповідно до наказу, а також 2 осіб, які здійснювали господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Завдяки вжитим заходам у І кварталі 2019 року у Кременчуці було легалізовано працю 19 найманих працівників, 4 зареєструвалися як фізичні особи – підприємці та оформлено відповідно до наказу 7 штатних працівників.

За січень – березень 2019 року додатково перераховано до бюджету: 22,3 тис. грн. – податку на доходи фізичних осіб, 108,9 тис. грн. – єдиного соціального внеску, 14,2 тис. грн. – єдиного податку та 1,91 тис. грн. – військового збору, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 47,5 тис.грн.

поширити новину: