Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінці пройшла сесія міської ради

Депутати розглянули 20 питань порядку денного.

Як розповіли у міській раді,  на сесії заслухали звіт про виконання бюджету Гребінківської ОТГ за І квартал 2019 року. Бюджет громади за власними доходами (без урахування міжбюджетних трансфертів) виконано у сумі 18 млн. 528 тис. гривень, що на 890 тис. гривень (5%) більше, порівнюючи з відповідним періодом 2018 року. Далі затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог у відповідності до Програм Гребінківської ОТГ.

Розпочато роботу над рішеннями про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік. Згідно чинного законодавства, депутати погодили проекти рішень про встановлення місцевих податків і зборів, про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку. Копії рішень направлені до Державної регуляторної служби, а пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця Гребінківською міською радою.

Далі депутатам представили План реалізації Стратегії розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки у якому детально висвітлено проекти, терміни їх реалізації та обсяги фінансування відповідно до напрямів Стратегії: економічний розвиток та сприятливі умови для інвестування, комфортна і безпечна громада з ефективним управлінням та якісними послугами для населення та культурно-просвітницький центр, місце для активного спортивного життя. Нагадаємо, що Стратегію розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади до 2028 року депутати затвердили рішенням 15 сесії міської ради № 493 від 21 грудня 2018 року.

Також затверджено ряд змін до Програм та бюджету Гребінківської ОТГ на 2019 рік. Крім того, розглянуто великий обсяг земельних та містобудівних питань, а саме: розробку детальних планів території земельних ділянок, надання дозволів на розробку документацій із землеустрою, затвердження документацій із землеустрою, внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Депутати заслухали листи, що надійшли від Полтавської облдержадміністрації та департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства, в яких йдеться про передачу у власність територіальної громади виробничих дільниць ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» та погашення боргів «Лубнитеплоенерго» з бюджету ОТГ. З аналогічною пропозицією про передачу модульної котельні, яка розташована по вулиці Локомотивній, звернувся ВП «Локомотивне депо Гребінка». Ознайомившись зі змістом листів та врахувавши рекомендації засідання профільної депутатської комісії, вирішено, що на даному етапі немає фінансових можливостей прийняти у власність котельні «Лубнитеплоенерго», розташовані на території Гребінківської ОТГ, разом із їхніми борговими зобов’язаннями та модульної котельні по вулиці Локомотивній.

У різному перед депутатами виступив письменник, волонтер, науковець Василь Василик, який представив збірку соціально-політичного спрямування «200 іронічних поглядів на росіян-«братів» наших заклятих». Дану книгу видано спеціально для воїнів, які перебувають у зоні АТО або лікуються в шпиталях.

Система Orphus