Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Диканьці відбудеться традиційне свято “Пісні бузкового гаю”

Цьогоріч обласне пісенне свято “Пісні бузкового гаю” відбудеться в Диканці 11 травня. 

Це одне з улюблених народних гулянь жителів гоголівської Диканьки, полтавців і гостей міста. За легендою, дочка Віктора Павловича Кочубея хворіла на туберкульоз. Лікар порадив невтішному батьку посадити бузковий гай, щоб його повітря хоч трохи продовжило життя тяжкохворій Ганнусі. 

Щорічно свято проходить в “Бузковому гаї”, закладеному в XIX в. князем В. Кочубеєм на території колишньої Кочубеївські садиби. Коли в гаю буйно зацвітає бузок, з усієї Полтавщини до Диканьки з’їжджаються учасники художньої самодіяльності, народні майстри та гості, щоб помилуватися неповторною природою, заспівати і послухати українські пісні, продемонструвати свої вироби і просто відпочити, покататися на човнах, покуштувати українські страви.

Цьогоріч святкування розпочнеться з 12.00.

“Веселi пiснi, запальнi танцi, вироби талановитих майстрiв, смачнi страви та напої, атракцiони, дитяча зона відпочинку та фестиваль фарб, розваги та багато iншого чекає на вас! Спеціально запрошений гість свята музичний гурт «Оркестр Гарного Настрою»”, – повідомляють організатори. 

поширити новину: