Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч за порушення митних правили Полтавська митниця вилучила предметів на 30 тис. 500 грн

Правоохоронна робота митниці в 2019 році була направлена на виявлення та фіксацію порушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави. За результатами даної роботи протягом поточного року складено 59 протоколів про порушення митних праивл (ПМП) на загальну суму 30 тис. 500 грн., з вилученням предметів ПМП на суму 30 тис. 500 грн.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

Протягом 2019 року керівництвом митниці розглянуто 120 справ про ПМП, за результатами розгляду яких накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів на суму 1 млн. 242 тис. 023 грн., до Державного бюджету України перераховано штрафів на суму 390 тис. 980 грн. На розгляд до суду протягом звітного періоду митницею направлено 7 справ про порушення митних правил на загальну суму 4 млн. 097 тис. 751 грн, йдеться у повідомленні.

Серед виявлених порушень митного законодавства в 2019 році необхідно виділити порушення митних правил, заведені у взаємодії з правоохоронними органами Полтавської області. Так, спільно з правоохоронними органами області в звітний період проведено 7 спільних заходів зі співробітниками патрульної поліції та співробітниками УСБУ в Полтавській області, за результатами яких складено 12 протоколів про ПМП за фактами порушення митних правил при ввезенні та використанні транспортних засобів з іноземною реєстрацією та порушення митних правил щодо міжнародного поштового відправлення, а саме каміння, схожого на бурштин. Вартість вилучених предметів правопорушення в справах про ПМП, заведених в результаті взаємодії з правоохоронними органами, складає 20,5 тис. грн.