Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Для романтиків, харизматиків, диваків і діячів: триває набір до літної школи гончарства в Опішному

До 4 травня в Опішному триває набір до літньої школи гончарства – Міжнародної Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства для романтиків, харизматиків, диваків і діячів. Це унікальна нагода для всіх бажаючих, незалежно від віку, статі, фахової освіти та громадянства, досконало опанувати основи гончарної справи.

Тритижнева «сесія», що триватиме з 10 до 30 червня на базі Національного музею-заповідника українського гончарства, пропонує насичену програму навчання. Щодня на учасників школи чекають творчі заняття з наставниками й теоретичні лекції фахівців, майстер-класи та мистецькі зустрічі з відомими українськими художниками-керамістами.

Також «академісти» зможуть долучитися до низки заходів, що відбудуться впродовж червня в рамках Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «ЗДВИГ–2019». Умови участі та заявку учасника організатори пропонують на сайті Музею гончарства.

Як повідомили в інформаційній службі Національного музею-заповідника українського гончарства, літня школа гончарства дарує учасникам яскраві враження й цілий «арсенал» нових знань та умінь.

За спостереженнями, більшість її випускників так чи інакше пов’язали своє життя з гончарством – відкрили курси, гуртки, облаштували майстерні, почали власний творчий шлях. Деякі поєднали гончарство із повсякденними заняттями, інші навіть зважилися повністю присвятити себе цій справі й нині беруть участь у виставках та мистецьких проектах.

Жанна Невкрита

Фото: Тараса Пошивайла