Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студентка Полтавського педуніверситету перемогла на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із цивільної безпеки

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувалася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Цивільна безпека (безпека життєдіяльності)».

На конкурс надійшло 52 студентських дослідження із провідних університетів держави. На науковому зібранні представили 16 кращих робіт, які відібрала галузева конкурсна комісія. Серед фіналістів – і наукова робота студентки I курсу природничого факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка Юлії Піддубної «Дослідження впливу фтору на життєдіяльність людини в Полтавській області» (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент кафедри виробничо-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності Володимир Кондель), повідомили на сайті вишу.

Конкурсна робота вихованки педуніверситету на етапі рецензування отримала від журі 95,5 бала. Блискуча доповідь Юлії та ґрунтовні відповіді на запитання членів конкурсної комісії принесли їй абсолютну перемогу. Студентка посіла І місце.

Унікальність цього досягнення полягає в тому, що вона стала наймолодшою абсолютною переможницею конкурсу.Досліджувати вплив фтору на організм людини Юлія Піддубна  почала  три роки тому під керівництвом учителя біології Тахтаулівського навчально-виховного комплексу, спеціаліста вищої категорії Ольги Купченко, котра доклала чимало зусиль для формування наукового світогляду дівчини.

поширити новину: