Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студентка ПНПУ перемогла на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»

Магістрантка І курсу психолого-педагогічного факультету Катерина Рябчун представляла Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка на підсумковій конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». Конференція проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Як повідомили у ПНПУ, студентка презентувала науково-педагогічне дослідження на тему «Формування цифрового громадянства учнів початкової школи» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Людмила Процай).

До заключного етапу було рекомендовано 20 наукових робіт (із 80-ти поданих) з актуальних проблем початкової освіти. Високопрофесійні рецензенти в галузі початкової освіти високо оцінили новизну та оригінальність ідей, теоретичну та практичну значущість, якість та стиль оформлення роботи – у рейтинговому списку Катерина Рябчун посіла І місце).

За результатами захисту роботи з-поміж конкурсантів Катерина також була першою за всіма критеріями (культура мовлення, оформлення презентації, розробка дидактичних матеріалів (відеоскрайбінг та інфографіка), глибина розкриття та розуміння змісту представленого дослідження, відповіді на запитання членів журі).

З великим відривом Катерина Рябчун здобула перемогу та отримала дипломом І ступеня.

Голова галузевої конкурсної комісії професор Алла Коломієць вручила подяку Людмилі Процай за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.

Система Orphus